Для споживача

Цікаві статті
Меблево-декоративні оббивні тканини застосовують для кінцевого оформлення м'яких меблів. До них належать жакард, жаккардовый шеніл, велюр, флок, майкровелюр, буклє, натуральна шкіра, шкірзамінник, та ін.

ЖАКАРД / ЖАКАРДОВИЙ ШЕНІЛ

Складний малюнок і малюнок крупного рапорту (вертикальний і горизонтальний повтор малюнка) досягагться в ткацтві шляхом переплетення ниток основи (подовжніх) і утка (поперечних) у наперед визначеному порядку, який закладається в пам'ять верстата. Раніше для цього використовувалися перфокарти. Основні принципи жакардового верстата і до цього дня залишилися практично незмінними, за винятком збільшення швидкості роботи, шляхом запровадження комп'ютерноі технологіі. Якщо в жакардовых тканинах застосовугться шенілова нитка, то такі тканини ми називаємо жакардовим шенілом.

ШЕНІЛ

Шеніли належать до групи жакардових тканин із складним малюнком плетення, мають в структурі одну або декілька шенілових ниток. Шенілова нитка (утворена плетенням простоі нитки і пухнастого ворсу) стаг практично нерозтяжною і добре встаг в загальну структуру тканини. По складу сировини шеніли можуть складатися з ниток одного виду, скажімо, з полістера (синтетичне волокно), або бути змішаними: наприклад, полістер з віскозою, бавовною або акрилом.


ВЕЛЮР

Велюр - тканина з розрізним ворсом, яка утворюється шляхом переплетення п'яти ниток, чотири з яких попарно утворюють верхню і нижню основи, а п'ята (обов'язково відмінна від інших: як правило, бархатиста) - утворює ворс. Потім тканина ріжеться між двох основ, відділяючи їх один від одного. Таким чином, з верстата виходять два рулони тканини. В процесі виробництва велюр проходить передусадкову обробку - в результаті такої обробки тканина не розтягується і не сідає після прання, а також не линяє. Вони легко чистяться і перуться завдяки сировинному складу. Крім того тканини мають захисну пропитку Teflon , яка захищає тканини від нальоту бруду.

ФЛОК / МАЙКРОВЕЛЮР

Флок отримують методом напилення в електростатичному полі мікроволокна на клейовий шар. Наперед виткана основа рухається по верстату, при цьому на неї тонким шаром наноситься клейовий шар. З розташованого над верстатом бункера поступає флок - частинки ворсу рівномірно висипають на основу. Над самою основою створюють постійне електростатичне поле, внаслідок чого наелектризовані частинки ворсу шикуються строго вертикально і близько один до одного. За рахунок цього і досягагться рівність ворсового покриття і створюгться надалі відчуття м'якості при дотику до тканини.

Майкровелюр - продукт виробництва світового лідера компаніі Microfibres. В чому ж відмінність майкровелюрів від традиційних флоків? Microfibres, будучи лідером індустрії, застосовує в свогму виробництві унікальні технології і додаткові обробки: термотиснення, повітряне тиснення, гладке фарбування і інші. В результаті виходять різноманітні тканини, чудові по споживацьких властивостях і унікальні по своїй структурі і зовнішньому вигляду. Microfibres володіє унікальним устаткуванням, технологіями і ноу-хау, найважливішим з яких є виробництво клею. При висиханні цей чудо-клей утворює пористу еластичну структуру, що дозволяє тканині дихати, але при цьому ворсинки закріплені настільки міцно, що тканину можна прати і вона володіє високим порогом стирання - більше 50 000 циклів по тесту Martindale.

БУКЛЄ

Ці тканини виробляються з фасонної пряжі або крепової крутки. Вони можуть бути і однотонними і багатоколірними. При дотику до тканини буклє відчуваєш теплоту і м'якість. Тканина ідеально підходить як для моделей сучасних напрямів з хромованими елементами, так і для моделей класичних меблів з дерев'яним декором. Вона може пожвавити деяку холодність і стриманість лаконічних меблів, додасть їй жіночності і витонченості, а також підкреслить плавність ліній класики.

ШКІРА

Для виробництва меблевої шкіри використовують шкури великої рогатої худоби. Шрами, подряпини, клейма пастухів, сліди укусів комах і порізи, що зарубцювалися, - все це по-своєму прикрашає шкіру, підкреслюючи натуральність походження. Ніде в Європі і світі перераховані нерівності шкур не вважають браком шкіри. Відомі голландські і італійські виробники шкіри не без гордості говорять про те, що міцність і якість вичинки поверхневого шару в подібних місцях точно такі ж як і на будь-якій іншій ділянці. У відомих німецьких, італійських і інших європейських виробників м'яких меблів вважається нормою використовування ділянок зі всіма перерахованими нерівностями, а також краї шкур з більш м'якою структурою на тильних частинах, а іноді і на видових деталях. Технологи нашого підприємства використовують аналогічні підходи. До шкіри потрібно ставитись, як до натурального продукту, який має своє індивідуальне лице, на відміну, наприклад від хорошого високоякісного шкірзамінника. Він абсолютно гладкий, без клейм і шрамів.

1. Шкіра є гігроскопічним капілярно-пористим матеріалом, добре поглинаючим вологу і також легко його віддаючим. Масова частка вологи в шкірі повинна бути не нижчою 10-16%, цей рівень легко підтримується, якщо відносна вогкість приміщення в якому зберігається виріб з шкіри, складає 65-70%. Додатково можна порадити 1 раз на тиждень зволожувати шкіру, використовуючи для цього вологу губку.

2. Повертаючись до капілярно-пористої будови шкіри потрібно пам'ятати, що жирові речовини, які додають еластичність, з часом висихають. Безумовно, це процес не швидкий і триває протягом років але втрата еластичності приводить до розтріскування лицьового шару. Існує дуже проста і легка процедура: виріб з натуральної шкіри потрібно не часто, два або навіть один раз в рік мастити (жирувати) для цього найбільш оптимально використовувати губки, просочені стеариновим мастилом.

3. Для попередження передчасного вицвітання або вигоряння фарбника, бажано не ставити вироби під пряме сонячне проміння, інтенсивні електричні лампи.

ШКІРЗАМІННИК

Екологічна шкіра (дихаюча шкіра) Ця назва налічує велику групу сучасних оббивних матеріалів (замінників натуральної шкіри), об'єднаних загальною технологією виготовлення і складом сировини, що використовується. Дані матеріали забезпечують наступні властивості: • Основа шкіри - 100% бавовняна тканина, яка надає м'якості, гігієнічність, при цьому вона достатньо міцна на розрив і розтягування

• Фактура поверхні точно імітує натуральну шкіру

• Велика колірна гамма (десятки базових кольорів) дозволяє створювати відмінний дизайн меблів

• Простота чищення готового виробу

• Хороша проникність для водяної пари, що обумовлює високі гігієнічні властивості матеріалів;

• Стійкість до стирання і розриву, порівнювана з кращими зразками оббивних матеріалів як штучного, так і натурального походження

• Високі текстильні властивості - м'якість на дотик, еластичність, теплота при дотику відкритими ділянками тіла

• Добре укладається при оббивці - технологічна

• Морозостійка - важлива якість в наших природних умовах

• Екологічно чиста по складу - поліуретанове покриття (ПУ) - 26% і бавовняна основа - 74%, в склад не входять токсичні речовини, матеріали не викликають алергії.



 
Двері салону відкриті для вас:
пн-сб 9.00 - 19.00
нд 10.00 - 16.00
Без обіду